Το σημερινό τηλεοπτικό πρόγραμμα.

13:30 ΕΡΤ Sports HD
Παλαιό Φάληρο – Εθνικός Πειραιά
Ελληνικό Πρωτάθλημα Πόλο Α1 Ανδρών 2019 – 2020

14:00 COSMOTE SPORT 8 HD
Σαν Πάουλι – Ανόβερο
Γερμανικό Πρωτάθλημα 2η Κατηγορία 2019 – 2020

14:00 COSMOTE SPORT 2 HD
Αλαβές – Ρεάλ Μαδρίτης
Ισπανικό Πρωτάθλημα 2019 – 2020

14:30 COSMOTE SPORT 1 HD
Νιουκάστλ – Μάντσεστερ Σίτι
Πρέμιερ Λιγκ 2019 – 2020

14:30 Novasports 1HD
Τσάρλτον – Σέφιλντ Γουένσντεϊ
Ποδόσφαιρο

15:00 ΕΡΤ3
Βέροια – Καλαμάτα ΠΣ
Ελληνικό Πρωτάθλημα Football League 2019-2020

15:30 Novasports 4HD
Σοσό – Τρουά
Ποδόσφαιρο

15:30 ΕΡΤ Play2
Ηφαιστος – Ιωνικός
EKO Basket League 2019-20

16:00 Novasports 2HD
Μπρέσια – Αταλάντα
Ποδόσφαιρο

16:15 ΕΡΤ Play3
Ρέθυμνο – Αρης
EKO Basket League 2019-20

16:30 COSMOTE SPORT 9 HD
Κολονία – Άουγκσμπουργκ
Γερμανικό Πρωτάθλημα 2019 – 2020

16:30 COSMOTE SPORT 8 HD
Χόφενχαϊμ – Φορτούνα Ντίσελντορφ
Γερμανικό Πρωτάθλημα 2019 – 2020

16:30 COSMOTE SPORT 7 HD
Πάντερμπορν – Λειψία
Γερμανικό Πρωτάθλημα 2019 – 2020

16:30 COSMOTE SPORT 3 HD
Χέρτα Βερολίνου – Ντόρτμουντ
Γερμανικό Πρωτάθλημα 2019 – 2020

16:45 ΕΡΤ Play1
Περιστέρι – Λάρισα
EKO Basket League 2019-20

16:45 ΕΡΤ Play4
Ηρακλής – Λαύριο
EKO Basket League 2019-20

17:00 COSMOTE SPORT 4 HD
ΑΕΚ – Προμηθέας Πάτρας
EKO Basket League 2019-20

17:00 COSMOTE SPORT 6 HD
Ρεάλ Σοσιεδάδ – Έιμπαρ
Ισπανικό Πρωτάθλημα 2019 – 2020

17:00 COSMOTE SPORT 2 HD
Λίβερπουλ – Μπράιτον
Πρέμιερ Λιγκ 2019 – 2020

17:00 Novasports 5HD
Ντέρμπι – ΚΠΡ
Ποδόσφαιρο

17:15 Novasports 3HD
ΑΕΛ – Βόλος
Super League 2019-2020

17:15 Novasports 1HD
Πανιώνιος – Παναιτωλικός
Super League 2019-2020

18:45 ANT1
Η Κλήρωση του EURO 2020
Απευθείας μετάδοση της κλήρωσης για την τελική φάση του EURO 2020

19:00 ΕΡΤ Sports HD
Πανιώνιος SU Casa – ΠΑΟΚ
Basket League 2019-20

19:00 Novasports 4HD
Τζένοα – Τορίνο
Ποδόσφαιρο

19:30 COSMOTE SPORT 3 HD
Μαγιόρκα – Μπέτις
Ισπανικό Πρωτάθλημα 2019 – 2020Κ

19:30 COSMOTE SPORT 1 HD
Μπάγερν Μονάχου – Λεβερκούζεν
Γερμανικό Πρωτάθλημα 2019 – 2020

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD
Σαουθάμπτον – Γουότφορντ
Πρέμιερ Λιγκ 2019 – 2020

19:30 Novasports 2HD
ΟΦΗ – ΑΕΚ
Super League 2019-2020

20:00 COSMOTE SPORT 7 HD
Μπενφίκα – Μαρίτιμο
Πρωτάθλημα Πορτογαλίας 2019-20

21:00 Novasports 3HD
Ρεμς – Μπορντό
Ποδόσφαιρο

21:30 COSMOTE SPORT 6 HD
Ανδόρα – Μπασκόνια
Πρωτάθλημα ACB Ισπανίας 2019 – 2020

21:45 Novasports 1HD
Φιορεντίνα – Λέτσε
Ποδόσφαιρο

22:00 COSMOTE SPORT 2 HD
Βαλένθια – Βιγιαρεάλ
Ισπανικό Πρωτάθλημα 2019 – 2020

00:00 COSMOTE SPORT 4 HD
Σακραμέντο Κινγκς – Ντένβερ Νάγκετς
NBA 2019 – 2020