![](https://mycity.com.gr/wp-content/uploads/2023/09/377338243_1638686533284979_8357473628611652325_n.jpg)
Παίρνουμε την πρωτοβουλία και διοργανώνουμε ένα φιλικό αγώνα μπάσκετ και ζητάμε τη βοήθειά σας: συλλέγουμε ρούχα, τρόφιμα μακράς διαρκείας και εμφιαλωμένα νερά.
Το Σάββατο 23 Σεπτεμβρίου, στις 11.30 το πρωί, ο Μπανε Πρελεβιτς, ο Άγγελος Χαριστέας, ο Γιάννης Γιαννούλης και η Ελπίδα Τικταπανίδου μαζί με τους φίλους τους, σας προσκαλούνε στα δημοτικά γήπεδα μπάσκετ της Νεας Παραλίας( τέρμα Π.Συνδικα) σε ένα αγώνα μπάσκετ για να στηρίξουμε τους πληγέντες της Θεσσαλίας.
Latest posts by My City Team (see all)
- Η Ελένη Βουγιατζή μαζί με τον σπουδαίο Νίκο Νικολάου - July 26, 2024
- Φορολογικές δηλώσεις 2024: Παράταση και στη δυνατότητα υποβολής τροποποιητικών - July 26, 2024
- Ήρθε για τον ΠΑΟΚ ο Ταρίκ Τισουντάλι - July 26, 2024