![](https://mycity.com.gr/wp-content/uploads/2020/08/155024.jpg)
Σε κανονικούς ρυθμούς προπονήθηκε σήμερα ο ΠΑΟΚ, που θα αναχωρήσει αύριο (Τρίτη 4/8) για το Πήλιο, όπου θα πραγματοποιηθεί το βασικό στάδιο της προετοιμασίας. Από το σημερινό πρόγραμμα απουσίασαν οι Δημήτρης Πέλκας , Ίνγκι Ίνγκασον , Ντόουγκλας Αουγκούστο και Ζήσης Χατζηστραβός οι οποίοι συνέχισαν την ατομική τους προπόνηση και θεραπείες για τα προβλήματα τραυματισμών που αντιμετωπίζουνουν.
Παράλληλα, ανακοινώθηκαν οι τριάντα παίκτες που θα ακολουθήσουν την ομάδα στο Πήλιο, οι Ζίβκοβιτς, Πασχαλάκης, Ρέι, Μελίσσας, Μιχάι, Βαρέλα, Κρέσπο, Ίνγκασον, Μιχαηλίδης, Διαμαντής, Τσαούσης, Ροντρίγκο, Μάτος, Γιαννούλης, Βέρνμπλουμ, Εσίτι, Ντόουγκλας, Τσιγγάρας, Μπαλογιάννης, Σβαμπ, Ελ Καντουρί, Πέλκας, Μπίσεσβαρ, Ζαμπά, Λημνιός, Τζόλης, Ουάρντα, Άκπομ, Σφιντέρσκι, Κούτσιας.
Στη Θεσσαλονίκη θα μείνει ο Χατζηστραβός, ο οποίος ακολουθεί θεραπεία, ο Στοχ που είναι σε καραντίνα και ο Μίσιτς, ο οποίος προπονείται ατομικά.
- Η Ελένη Βουγιατζή μαζί με τον σπουδαίο Νίκο Νικολάου - July 26, 2024
- Φορολογικές δηλώσεις 2024: Παράταση και στη δυνατότητα υποβολής τροποποιητικών - July 26, 2024
- Ήρθε για τον ΠΑΟΚ ο Ταρίκ Τισουντάλι - July 26, 2024