![](https://mycity.com.gr/wp-content/uploads/2023/04/astynomia-2-696x398-1.jpg)
Απροσδόκητη τροπή πήρε ο διαπληκτισμός των δύο οδηγών για την προτεραιότητα στο 3ο χιλιόμετρο της εθνικής οδού Γιαννιτσών- Θεσσαλονίκης στην Πέλλα, αφού ήρθαν στα χέρια και ο ένας… δάγκωσε το αφτί του άλλου ακρωτηριάζοντας ένα τμήμα του, το πρωί της Πέμπτης!
Το ασυνήθιστο περιστατικό συνέβη όταν το θύμα, ένας 33χρονος διανομέας προϊόντων από τα Γιαννιτσά της Πέλλας, έκανε αντικανονική προσπέραση στο όχημα που οδηγούσε ένας 28χρονος από την Αλμωπία και εκείνος του ζήτησε το λόγο. Δεν άργησε να ξεσπάσει καβγάς μεταξύ των δύο οδηγών και ο 28χρονος δάγκωσε τον 33χρονο, που μεταφέρθηκε αιμόφυρτος στο νοσοκομείο Γιαννιτσών όπου νοσηλεύεται.
Εκεί, υπέβαλε μήνυση σε βάρος του 33χρονου για πρόκληση βαριάς σωματικής βλάβης, με αποτέλεσμα να συλληφθεί ο δράστης. Όμως, μήνυσε και εκείνος τον ντελιβερά καταγγέλλοντας ότι τον χτύπησε και τον εξύβρισε, με αποτέλεσμα να σχηματιστεί σε βάρος τους δικογραφία που υποβλήθηκε στον εισαγγελέα Πρωτοδικών Γιαννιτσών.
Latest posts by My City Team (see all)
- Η Ελένη Βουγιατζή μαζί με τον σπουδαίο Νίκο Νικολάου - July 26, 2024
- Φορολογικές δηλώσεις 2024: Παράταση και στη δυνατότητα υποβολής τροποποιητικών - July 26, 2024
- Ήρθε για τον ΠΑΟΚ ο Ταρίκ Τισουντάλι - July 26, 2024