![](https://mycity.com.gr/wp-content/uploads/2024/02/SOM_0346-1024x683.jpg)
Ένα Φιλανθρωπικό Fashion Show για την στήριξη του Παιδικού χωριού στο Φίλυρο πραγματοποιήθηκε με επιτυχία στο Cafe Bar TIK Tok στα Ελευθερία-Κορδελιού πριν λίγες μέρες! Γνωστές εταιρείας παρουσίασαν την νέα κολεξιόν τους In Fashion ,IB Babis Iliadis k Ti Amo με σκοπό να στηρίξουν την φιλανθρωπικη αυτή εκδήλωση. Το παρόν έδωσαν πολλοί Επώνυμοι Celebrity’s πολύς κόσμος καθώς κ οι θαμώνες της επιχείρησης, όπου χειροκρότησαν το επιτυχημένο Fashion Show !
Latest posts by My City Team (see all)
- Η Ελένη Βουγιατζή μαζί με τον σπουδαίο Νίκο Νικολάου - July 26, 2024
- Φορολογικές δηλώσεις 2024: Παράταση και στη δυνατότητα υποβολής τροποποιητικών - July 26, 2024
- Ήρθε για τον ΠΑΟΚ ο Ταρίκ Τισουντάλι - July 26, 2024