Τερμάτισαν στον αγώνα δρόμου «Spetses mini Marathon» ο νέος πρόεδρος του ΣΥΡΙΖΑ Στέφανος Κασσελάκης και ο σύντροφός του Τάιλερ, καλύπτοντας πέντε χιλιόμετρα σε σχεδόν 25 λεπτά. Ο κ. Κασσελάκης έχει εξοχικό στις Σπέτσες, στην περιοχή Κουνουπίτσα.
Η εκκίνηση του αγώνα δόθηκε στις 9.30 το πρωί. Ο πρόεδρος του ΣΥΡΙΖΑ έτρεξε στον μίνι μαραθώνιο μαζί με τον σύντροφό του Τάιλερ, έβγαλε σέλφι με τον κόσμο, και φάνηκε πολύ ευχαριστημένος από τη συμμετοχή του.
Μάλιστα, το Σάββατο ο κ. Κασσελάκης και ο Τάιλερ δεν παρέλειψαν να προετοιμαστούν για τον αγώνα, κάνοντας γυμναστική.
Latest posts by My City Team (see all)
- Η Ελένη Βουγιατζή μαζί με τον σπουδαίο Νίκο Νικολάου - July 26, 2024
- Φορολογικές δηλώσεις 2024: Παράταση και στη δυνατότητα υποβολής τροποποιητικών - July 26, 2024
- Ήρθε για τον ΠΑΟΚ ο Ταρίκ Τισουντάλι - July 26, 2024