![](https://mycity.com.gr/wp-content/uploads/2020/04/Image6_49.jpg)
Μετά τα δελφίνια που επισκέφθηκαν τα νερά του Θερμαϊκού πριν λίγες μέρες σήμερα εμφανίστηκε και μια φώκια η οποία φαίνεται να εκμεταλλεύεται τη λιγοστή κίνηση από πλοία που σημειώνεται λόγω κορωνοϊόυ.
Φυσικά το μοναδικό θέαμα είχαν την τύχη να απολαύσουν ελάχιστοι καθώς λόγω της καραντίνας και τις απαγόρευσης κυκλοφορίας λίγοι είναι εκείνοι που κυκλοφορούν.
Latest posts by My City Team (see all)
- Η Ελένη Βουγιατζή μαζί με τον σπουδαίο Νίκο Νικολάου - July 26, 2024
- Φορολογικές δηλώσεις 2024: Παράταση και στη δυνατότητα υποβολής τροποποιητικών - July 26, 2024
- Ήρθε για τον ΠΑΟΚ ο Ταρίκ Τισουντάλι - July 26, 2024