![](https://mycity.com.gr/wp-content/uploads/2021/04/176107527_1543472039195513_6743554352651970071_n.jpg)
Σήμερα το πρωί είχα την χαρά να υποδεχτώ στο Γραφείο του Πρωθυπουργού στη Θεσσαλονίκη τον Υπουργό Ναυτιλίας και Νησιωτικής Πολιτικής Γιάννη Πλακιωτάκη, συνοδευόμενο από τον Γενικό Γραμματέα Λιμένων, Λιμενικής Πολιτικής και Ναυτιλιακών Επενδύσεων Ευάγγελο Κυριαζόπουλο.
![](https://mycity.com.gr/wp-content/uploads/2021/04/175940922_1543472045862179_2914285091256350291_n.jpg)
Θέματα που σχετίζονται με την στρατηγική αξιοποίηση του Λιμένα Θεσσαλονίκης, οι ακτοπλοϊκές συνδέσεις, η δημιουργία μαρινών και η ανάπτυξη του θαλάσσιου τουρισμού στη Βόρεια Ελλάδα βρέθηκαν στο επίκεντρο της συνάντησής μας.
Μαρία Αντωνίου
Latest posts by My City Team (see all)
- Η Ελένη Βουγιατζή μαζί με τον σπουδαίο Νίκο Νικολάου - July 26, 2024
- Φορολογικές δηλώσεις 2024: Παράταση και στη δυνατότητα υποβολής τροποποιητικών - July 26, 2024
- Ήρθε για τον ΠΑΟΚ ο Ταρίκ Τισουντάλι - July 26, 2024