![](https://mycity.com.gr/wp-content/uploads/2024/03/marina-satti-zari_092402.jpg)
Με αφορμή την έξοδο για την Καθαρά Δευτέρα, η Ελληνική Αστυνομία είχε κάνει ένα ποστ εμπνευσμένο από το γνωστό μπαράκι στην Καλλιθέα.
Ενόψει της επιστροφής από το τριήμερο της 25ης Μαρτίου, ο διαχειριστής της σελίδας της ΕΛ.ΑΣ. στα social media είχε ανάλογα… κέφια και έκανε νέα ανάρτηση με τη Μαρίνα Σάττι και το βίντεο κλιπ «Ζάρι» με το οποίο θα εκπροσωπήσει την Ελλάδα στη φετινή Eurovision.
Στη φωτογραφία που έχει αναρτήσει η ΕΛΑΣ στα social media εικονίζεται έτσι η ερμηνεύτρια να κρατά ένα πλακάτ που αναγράφει: «Μην χρησιμοποιείτε άσκοπα την Λ.Ε.Α.».
Latest posts by My City Team (see all)
- Η Ελένη Βουγιατζή μαζί με τον σπουδαίο Νίκο Νικολάου - July 26, 2024
- Φορολογικές δηλώσεις 2024: Παράταση και στη δυνατότητα υποβολής τροποποιητικών - July 26, 2024
- Ήρθε για τον ΠΑΟΚ ο Ταρίκ Τισουντάλι - July 26, 2024