![](https://mycity.com.gr/wp-content/uploads/2022/01/ZERVAS-FOTA.jpg)
Στην Ακολουθία των Θεοφανείων στον Ιερό Μητροπολιτικό Ναό Αγίου Γρηγορίου του Παλαμά και εν συνεχεία στην τελετή κατάδυσης του Τιμίου Σταυρού στην παλιά παραλία της Θεσσαλονίκης, στο ύψος της Αγίας Σοφίας, παρέστη σήμερα (06/01) το πρωί ο Δήμαρχος Θεσσαλονίκης Κωνσταντίνος Ζέρβας.
Σε δήλωσή του μετά την τελετή ο κ. Ζέρβας ευχήθηκε: «Καλή φώτιση σε όλες και όλους. Υπομονή στις δυσκολίες κι επιμονή στη δημιουργία για την πόλη και για την πατρίδα μας».
Latest posts by My City Team (see all)
- Η Ελένη Βουγιατζή μαζί με τον σπουδαίο Νίκο Νικολάου - July 26, 2024
- Φορολογικές δηλώσεις 2024: Παράταση και στη δυνατότητα υποβολής τροποποιητικών - July 26, 2024
- Ήρθε για τον ΠΑΟΚ ο Ταρίκ Τισουντάλι - July 26, 2024