![](https://mycity.com.gr/wp-content/uploads/2023/04/skala.jpg)
Μία πινακίδα για είσοδο πάρκινγκ προφανώς δεν είναι αρκετή για τους Θεσσαλονικείς. Κάποιοι έχουν βρει πιο ευφάνταστες πατέντες για να μην του κλείνουν τη θέση πάρκινγκ.
Συγκεκριμένα, κάποιος κάτοικος προκειμένου να μην παρκάρουν μπροστά στην είσοδο του γκαράζ του αποφάσισε να τοποθετήσει μία σκάλα κατά μήκος της εισόδου. Μάλιστα, για να μην την μετακινήσει κανένας, «φύτεψε» έναν στύλο στην άσφαλτο και έδεσε πάνω του τη σκάλα.
Αν και αυτός ο τρόπος δεν είναι νόμιμος, κανένας δεν φαίνεται να έχει επέμβει.
Latest posts by My City Team (see all)
- Η Ελένη Βουγιατζή μαζί με τον σπουδαίο Νίκο Νικολάου - July 26, 2024
- Φορολογικές δηλώσεις 2024: Παράταση και στη δυνατότητα υποβολής τροποποιητικών - July 26, 2024
- Ήρθε για τον ΠΑΟΚ ο Ταρίκ Τισουντάλι - July 26, 2024