![](https://mycity.com.gr/wp-content/uploads/2019/11/2090938_1.jpg)
Με τη συμμετοχή των Φραν Βέλεθ και Δημήτρη Κωνσταντινίδη ξεκίνησε η προετοιμασία για την αναμέτρηση απέναντι στην ΑΕΚ, στο πλαίσιο της 11ης αγωνιστικής της Super League (Κυριακή 24/11, 19:30 – ΟΑΚΑ). Οι ποδοσφαιριστές του Άρη, αφού ξεκουράστηκαν χάρη στο ρεπό που τους έδωσε την Κυριακή ο Μίχαελ Ένινγκ, επέστρεψαν στις προπονήσεις. Ο Γερμανός τεχνικός είδε τόσο τον Βέλεθ (ο οποίος μέχρι το Σάββατο ακολουθούσε ατομικό πρόγραμμα) όσο και τον Κωνσταντινίδη να συμμετέχουν στο προπονητικό πρόγραμμα που έγινε στις εγκαταστάσεις του Δασυγένειου Αθλητικού Κέντρου. Αντίθετα, εκτός προπόνησης έμεινε ο Νίκο Μαρτίνες, ο οποίος ταλαιπωρείται από ίωση και κρίθηκε σκόπιμο να προφυλαχθεί. Σήμερα Τρίτη, οι “κίτρινοι” θα προπονηθούν το πρωί στις εγκαταστάσεις του «Δασυγένειου».
- Η Ελένη Βουγιατζή μαζί με τον σπουδαίο Νίκο Νικολάου - July 26, 2024
- Φορολογικές δηλώσεις 2024: Παράταση και στη δυνατότητα υποβολής τροποποιητικών - July 26, 2024
- Ήρθε για τον ΠΑΟΚ ο Ταρίκ Τισουντάλι - July 26, 2024