Η νέα άσχημη εμφάνιση και η ισοπαλία του ΠΑΟΚ με τον Παναθηναϊκό έφερε νέες αποδοκιμασίες από τους οπαδούς των «ασπρόμαυρων» μετά την ολοκλήρωση της αναμέτρησης στην Τούμπα. Οι φίλοι του «Δικεφάλου» περίμεναν τους ποδοσφαιριστές έξω από τα αποδυτήρια και τους ζήτησαν να αλλάξουν την εικόνα τους και να δείξουν ένα καλύτερο πρόσωπο στα τρία τελευταία ματς των πλέι οφ.
Το σύνθημα «βαριά, βαριά του ΠΑΟΚ η φανέλα, όποιος δεν μπορεί να πάει στα… » ακούστηκε ξανά, όπως και «κοπρόσκυλα», «ξυπνήστε», «παίξτε μπάλα» και άλλα.
Latest posts by My City Team (see all)
- Η Ελένη Βουγιατζή μαζί με τον σπουδαίο Νίκο Νικολάου - July 26, 2024
- Φορολογικές δηλώσεις 2024: Παράταση και στη δυνατότητα υποβολής τροποποιητικών - July 26, 2024
- Ήρθε για τον ΠΑΟΚ ο Ταρίκ Τισουντάλι - July 26, 2024