![](https://mycity.com.gr/wp-content/uploads/2023/10/mpeos_karras.jpg)
Ο δήμαρχος Βόλου, Αχιλλέας Μπέος, επισκέφτηκε το Άγιο Όρος και στη συνέχεια πήγε στη Θεσσαλονίκη, όπου συναντήθηκε με τον Βασίλη Καρρά, όπως ανέφερε στο «Πρωινό» του ΑΝΤ1 ο Βασίλης Λιάγκας.
Ο Αχιλλέας Μπέος πέρασε πολλές ώρες με τον καλό του φίλο, Βασίλη Καρρά, στη Θεσσαλονίκη. Πήγε στο σπίτι του τραγουδιστή, αφού του έχει βαφτίσει το παιδί, σημείωσε ο παρουσιαστής.
Σημειώνεται πως ο Βασίλης Καρράς έκανε πρόσφατα τηλεφωνική παρέμβαση στο Fame Story, μετά τη νοσηλεία του στο Διαβαλκανικό Νοσοκομείο.
«Καλησπέρα σε όλο το ακροατήριο. Καλησπέρα στους φίλους μου εκεί, στο πάνελ, παντού. Σε ευχαριστώ πάρα πολύ, Νικόλα, για την φιλοξενία αυτή τη μικρούλα αλλά θα ήθελα να ευχαριστήσω και όλο τον ελληνικό λαό και όλο το σινάφι μου για το ενδιαφέρον και την αγάπη τους. Τίποτα παραπάνω», είπε.
Latest posts by My City Team (see all)
- Η Ελένη Βουγιατζή μαζί με τον σπουδαίο Νίκο Νικολάου - July 26, 2024
- Φορολογικές δηλώσεις 2024: Παράταση και στη δυνατότητα υποβολής τροποποιητικών - July 26, 2024
- Ήρθε για τον ΠΑΟΚ ο Ταρίκ Τισουντάλι - July 26, 2024