![](https://mycity.com.gr/wp-content/uploads/2023/03/338036728_119485804375690_2452365150847152869_n-scaled.jpg)
Η οικογένεια του Αχιλλέα Κουρτίδη σας προσκαλεί το Σάββατο , στις 8 Απριλίου , στην Αίθουσα του Δημοτικού Συμβουλίου , στους Νέους Επιβάτες Θεσσαλονίκης , να συμμετέχετε, συμβάλλοντας διαδραστικά , στον δύσκολο αγώνα που δίνουν , για την αποκατάσταση του γιού τους Αχιλλέα , που αντιμετωπίζει σοβαρά προβλήματα υγείας .
Στον χώρο θα βρίσκονται διαθέσιμα για το κοινό , χειροποίητες λαμπάδες και δημιουργίες , μπιζού , πασχαλινά αυγά και φυσικά προϊόντα παραγωγής της οικογένειας .
Τα έσοδα θα διατεθούν για τον Αχιλλέα !
Ας συμμετέχουμε ενεργά όλοι στην πράξη δύναμης ώστε να συνεχίσει τον δύσκολο αγώνα του!
Latest posts by Στέλλα Πατσιά (see all)
- Εβδομαδιαία πρόβλεψη ζωδίων από τον Αστρολόγο – Μελλοντολόγο Νίκο Γεννηματά - July 21, 2024
- Συναγερμός στη Θεσσαλονίκη για εξαφάνιση 17χρονου από την Καλαμαριά - July 17, 2024
- Πέθανε η Σάνεν Ντόχερτι, μετά από μάχη με τον καρκίνο - July 14, 2024