Τετάρτη 13 Ιουλίου και ώρα 17.30, οι Πρόσκοποι Θεσσαλονίκης ,με την υποστήριξη του Δήμου Θεσσαλονίκης σηκώνουμε μανίκια και καθαρίζουμε το Σειχ Σου από σκουπίδια και ξερά κλαδιά.
Προσφέρουμε στο δάσος που μας δίνει ζωή. Το Ραντεβού για ολους οσους θέλουν να βοηθήσουν, εχει δωθεί στην είσοδο του Ζωολογικού Κήπου, στον Κέδρινο Λόφο.
Την δράση μας θα τιμήσει με την παρουσία του , ο Υφυπουργός παρά τον Πρωθυπουργό με αρμοδιότητα σε θέματα κρατικής αρωγής και αποκατάστασης από φυσικές καταστροφές, κ. Χρήστος Τριαντόπουλος.
Σας περιμένουμε όλους εκεί.
Περιφερειακή Εφορεία Θεσσαλονίκης
Σώμα Ελλήνων Προσκόπων
Latest posts by My City Team (see all)
- Η Ελένη Βουγιατζή μαζί με τον σπουδαίο Νίκο Νικολάου - July 26, 2024
- Φορολογικές δηλώσεις 2024: Παράταση και στη δυνατότητα υποβολής τροποποιητικών - July 26, 2024
- Ήρθε για τον ΠΑΟΚ ο Ταρίκ Τισουντάλι - July 26, 2024