![](https://mycity.com.gr/wp-content/uploads/2024/04/aggeloudis-scaled-1-1024x683.jpg)
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ - ΣΥΝΕΔΡΙΑΣΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟΥ ΜΕ ΘΕΜΑ ΤΗΝ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΚΑΙ ΤΙΣ ΠΡΟΤΑΣΕΙς ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΤΗΣ ΥΠΕΡΥΨΩΜΕΝΗΣ ΑΡΤΗΡΙΑΣ (FLYOVER) ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΟΔΟ (ΜΟΤΙΟΝΤΕΑΜ/ΒΕΡΒΕΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)
Συγχαρητήριο post έκανε στο facebook ο δήμαρχος Θεσσαλονίκης, Στέλιος Αγγελούδης, για τον ΠΑΟΚ ο οποίος κατέκτησε το πρωτάθλημα Ελλάδος στο ποδόσφαιρο.
Αναλυτικά όσα αναφέρει ο δήμαρχος:
Τα θερμά μου συγχαρητήρια στον ΠΑΟΚ, στην ομάδα, στο προπονητικό επιτελείο, στη διοίκηση, για την πανάξια κατάκτηση του Πρωταθλήματος Ελλάδας.Είναι μια μεγάλη νίκη για την αθλητική Θεσσαλονίκη.
Ευχόμαστε η πόλη να ζήσει και άλλες μεγάλες στιγμές το επόμενο Σάββατο, μετά τον Τελικό του Κυπέλλου Ελλάδας.
Latest posts by My City Team (see all)
- Η Ελένη Βουγιατζή μαζί με τον σπουδαίο Νίκο Νικολάου - July 26, 2024
- Φορολογικές δηλώσεις 2024: Παράταση και στη δυνατότητα υποβολής τροποποιητικών - July 26, 2024
- Ήρθε για τον ΠΑΟΚ ο Ταρίκ Τισουντάλι - July 26, 2024