![](https://mycity.com.gr/wp-content/uploads/2020/01/w22-214717korei.jpg)
Τον ΤζαΚόρεϊ Ουίλιαμς υποδέχτηκε , όπως αναμένονταν, ο ΠΑΟΚ. Ο 25χρονος Αμερικανός πάουερ φόργουορντ/σέντερ (2.03) προσγειώθηκε, λίγο πριν τις 21:00, στο αεροδρόμιο «Μακεδονία», στη Θεσσαλονίκη, όπου τον παρέλαβαν ιθύνοντες της ΚΑΕ. Ο Ουίλιαμς θα παρουσιαστεί την Παρασκευή (24/1), επίσημα, από τους «ασπρόμαυρους» και θα ενσωματωθεί άμεσα στην προετοιμασία της ομάδας. Το ίδιο πρόκειται να συμβεί και με τον Εμ Τζέι Ρετ, τη δεύτερη, εσχάτως, μεταγραφική κίνηση που δρομολόγησε ο «Δικέφαλος», για την ενίσχυση του ρόστερ του στη ρακέτα, ο οποίος πρόκειται να αφιχθεί σε ελληνικό έδαφος αύριο.
Latest posts by My City Team (see all)
- Η Ελένη Βουγιατζή μαζί με τον σπουδαίο Νίκο Νικολάου - July 26, 2024
- Φορολογικές δηλώσεις 2024: Παράταση και στη δυνατότητα υποβολής τροποποιητικών - July 26, 2024
- Ήρθε για τον ΠΑΟΚ ο Ταρίκ Τισουντάλι - July 26, 2024