![](https://mycity.com.gr/wp-content/uploads/2024/01/panellinio-tzounto-2024-efivon-neanidon.jpg)
Η πρώτη εφετινή εγχώρια διοργάνωση της Ελληνικής Ομοσπονδίας Τζούντο, με έδρα το Δημοτικό Γυμναστήριο Τριγώνου Συκεών, συγκεντρώνει περισσότερους από 250 αθλητές και αθλήτριες από 58 σωματεία, οι οποίοι και θα διεκδικήσουν τους πρώτους Πανελλήνιους τίτλους για το 2024.
Την πρώτη ημέρα θα πραγματοποιηθούν τα ατομικά σε όλες τις κατηγορίες, ενώ την Κυριακή, το μικτό ομαδικό. Και τις δύο ημέρες, οι αγώνες θα εκκινήσουν στις 10:00. Η είσοδος για το κοινό είναι ελεύθερη.
Να θυμίσουμε ότι το Πανελλήνιο πρωτάθλημα γίνεται με τη συμπαράσταση της Περιφέρειας Κεντρικής Μακεδονίας και της Κοινωφελούς Επιχείρησης Υπηρεσιών Νεάπολης-Συκεών, με την τελευταία να παραχωρεί και το κλειστό γυμναστήριο για τη διεξαγωγή της σπουδαίας αυτής διοργάνωσης.
Δείτε μέσω live streaming τους αγώνες της 1ης ημέρας για το Πανελλήνιο πρωτάθλημα εφήβων/νεανίδων:
- Η Ελένη Βουγιατζή μαζί με τον σπουδαίο Νίκο Νικολάου - July 26, 2024
- Φορολογικές δηλώσεις 2024: Παράταση και στη δυνατότητα υποβολής τροποποιητικών - July 26, 2024
- Ήρθε για τον ΠΑΟΚ ο Ταρίκ Τισουντάλι - July 26, 2024