![](https://mycity.com.gr/wp-content/uploads/2022/10/312824457_680350473447486_8661534089701356969_n.jpg)
«Ένα λαμπερό τριήμερο για τη Θεσσαλονίκη ολοκληρώθηκε με μια παρελαση υπερηφάνειας που έστειλε πολλά μηνύματα. Το πρώτο είναι αυτό που αφορά όλους αυτούς που το 1940 έδωσαν το πρώτο μήνυμα απέναντι στον ανίκητο τότε Άξονα. Τους χρωστάμε μεγάλη τιμή και σεβασμό. Και το δεύτερο είναι ότι όταν οι Έλληνες είμαστε ενωμένοι, αποφασισμένοι και προετοιμασμένοι αντιμετωπίζουμε κάθε εχθρό, κάθε δυσκολία, μπορούμε και θα νικήσουμε. Αυτό είναι το ύψιστο νόημα αυτής της μέρας», τόνισε ο δήμαρχος Θεσσαλονίκης, Κωνσταντίνος Ζέρβας.
Latest posts by My City Team (see all)
- Η Ελένη Βουγιατζή μαζί με τον σπουδαίο Νίκο Νικολάου - July 26, 2024
- Φορολογικές δηλώσεις 2024: Παράταση και στη δυνατότητα υποβολής τροποποιητικών - July 26, 2024
- Ήρθε για τον ΠΑΟΚ ο Ταρίκ Τισουντάλι - July 26, 2024