![](https://mycity.com.gr/wp-content/uploads/2020/02/manavis2.jpg)
Στο γήπεδο τoυ ΠΑΟΚ βρέθηκε ο Θωμάς Μαυρομιχάλης, γνωστότερος και ως Μάκης Μανάβης, δύο 24ωρα περίπου, πριν από το ντέρμπι του ΠΑΟΚ με τον Ολυμπιακό (23/2 – 19:30).
Ο ιστορικός “στρατηγός” της Θύρας 4 αναμένεται να τιμηθεί από την «ασπρόμαυρη» ΠΑΕ για την προσφορά του στο οπαδικό κίνημα του Δικεφάλου, ενώ υπενθυμίζεται το γεγονός ότι τελευταία παρουσία του Μανάβη στην Τούμπα ήταν στην ευρωπαϊκή αναμέτρηση κόντρα στην Παρί Σεν Ζερμέν το 1992.
Δείτε εικόνες από την παρουσία του στο γήπεδο:
Latest posts by admin (see all)
- Αθώος ο Παναγιώτης Ψωμιάδης για την επίθεση εναντίον του Γιάννη Μπουτάρη - February 7, 2023
- Στέλιος Αγγελούδης: «Τα μεγάλα λόγια για τη Θεσσαλονίκη τα έχει βαρεθεί ο κόσμος» - February 7, 2023
- Μητσοτάκης για κόμμα Κασιδιάρη: Θωρακίζουμε τη δημοκρατία από τους εχθρούς της - February 7, 2023