![](https://mycity.com.gr/wp-content/uploads/2020/02/marina-1.png)
Ο Αλεξάνταρ Πρίγιοβιτς έχει κάνει την διαδρομή Τζέντα-Βελιγράδι, κάτι σαν Θεσσαλονίκη-Χαλκιδική και ο λόγος είναι η εντυπωσιακή σύζυγός του.
Η σύζυγος του Αλεξάνταρ Πρίγιοβιτς έχει επιλέξει να μετακομίσει στο Βελιγράδι, κάτι που έχει οδηγήσει τον πρώην φορ του ΠΑΟΚ σε… συνεχόμενα «πήγαιν’ έλα», από τη Τζέντα στην πρωτεύουσα της Σερβίας, ώστε να δει τη σύζυγό του!
O Πρίγιοβιτς δεν μπορεί μακριά της, πιστοποιώντας το ότι δεν τον ενδιαφέρει η απόσταση, αλλά το να βρίσκεται κοντά στη σύντροφό του.Η ίδια, που σαν έξυπνη και πονηρή γυναίκα που είναι, το γνωρίζει…τον πιέζει να επιστρέψει στην Ευρώπη μόνιμα, χρησιμοποιώντας ως ύστατο όπλο ακόμα και την απειλή του…διαζυγίου!
Δείτε την εντυπωσιακή σύζυγο του πρώην επιθετικού του ΠΑΟΚ:
Latest posts by My City Team (see all)
- Η Ελένη Βουγιατζή μαζί με τον σπουδαίο Νίκο Νικολάου - July 26, 2024
- Φορολογικές δηλώσεις 2024: Παράταση και στη δυνατότητα υποβολής τροποποιητικών - July 26, 2024
- Ήρθε για τον ΠΑΟΚ ο Ταρίκ Τισουντάλι - July 26, 2024