![](https://mycity.com.gr/wp-content/uploads/2020/06/boutsi.jpg)
Μέ ψήφους 8-5 ο Λεωνίδας Μπουτσικάρης ( A’ αντιπρόεδρος της ΠΑΕ Παναθηναϊκός) είναι ο νέος πρόεδρος της Super league. Την υποψηφιότητα του στήριξαν ΠΑΟΚ, Παναθηναικός, ΑΕΚ, ΟΦΗ, Παναιτωλικός, Ξάνθη, Λαμία, Βόλος. Από την άλλη ο Αλέξης Κούγιας πήρε τις ψήφους της Λάρισας, του Ολυμπιακού, του Άρη, του Πανιωνίου και του Ατρομήτου. Λευκό ψήφισε ο Αστέρας Τρίπολης!
Latest posts by My City Team (see all)
- Η Ελένη Βουγιατζή μαζί με τον σπουδαίο Νίκο Νικολάου - July 26, 2024
- Φορολογικές δηλώσεις 2024: Παράταση και στη δυνατότητα υποβολής τροποποιητικών - July 26, 2024
- Ήρθε για τον ΠΑΟΚ ο Ταρίκ Τισουντάλι - July 26, 2024