![](https://mycity.com.gr/wp-content/uploads/2020/06/aris-filathloi.jpg)
Αποφασισμένοι να βρεθούν στο «Κλεάνθης Βικελίδης» για τη ρεβάνς Κυπέλλου με την ΑΕΚ -ακόμα κι αν δεν θα μπορέσουν να μπουν σε αυτό- δείχνουν οι οπαδοί του Άρη.
Μετά την απόφαση να μην γίνει αίτημα για παρουσία θεατών στα δεύτερα παιχνίδια των ημιτελικών, πολλοί φίλοι των «κίτρινων» τηλεφώνησαν στην ΠΑΕ εκφράζοντας την οργή τους για την ΕΠΟ.
Ζητούσαν λοιπόν -αφού δεν θα έχουν δικαίωμα να παρευρεθούν στις εξέδρες- να τοποθετηθούν γιγαντο-οθόνες έξω από το γήπεδο ώστε να παρακολουθήσουν από εκεί το παιχνίδι.
Η ΠΑΕ, από την πλευρά της, σκέφτεται σοβαρά να ικανοποιήσει το συγκεκριμένο αίτημα, αφού ούτως ή άλλως θα μαζευτεί κόσμος έξω από την έδρα της ομάδας και προσανατολίζεται να τοποθετήσει οθόνες στις οδούς Παπαναστασίου και Αλκμήνης.
Latest posts by My City Team (see all)
- Η Ελένη Βουγιατζή μαζί με τον σπουδαίο Νίκο Νικολάου - July 26, 2024
- Φορολογικές δηλώσεις 2024: Παράταση και στη δυνατότητα υποβολής τροποποιητικών - July 26, 2024
- Ήρθε για τον ΠΑΟΚ ο Ταρίκ Τισουντάλι - July 26, 2024