![](https://mycity.com.gr/wp-content/uploads/2019/11/Kontogoulidis.jpg)
H δεύτερη παρουσίαση του βιβλίου του δημοσιογράφου Βασίλη Κοντογουλίδη «Η επιστροφή» από τις εκδόσεις Μπαρμπουνάκη θα φιλοξενηθεί στον πολυχώρο «Coffice» (Αιγαίου 62,Καλαμαριά) το Σάββατο 23 Νοεμβρίου στις 19.30.
Ομιλητές θα είναι η αντιπεριφερειάρχης Βούλα Πατουλίδου, ο Δήμαρχος Καλαμαριάς Γιάννης Δαρδαμανέλης, ο κοσμήτορας Οικ. Και Πολ. Επιστημών ΑΠΘ Γρηγόρης Ζαρωτιάδης και ο δημοσιογράφος Τάσος Ρέτζιος.
Την εκδήλωση θα συντονίσει η δημοσιογράφος Μάρνη Χατζεμμανουήλ.
Latest posts by My City Team (see all)
- Η Ελένη Βουγιατζή μαζί με τον σπουδαίο Νίκο Νικολάου - July 26, 2024
- Φορολογικές δηλώσεις 2024: Παράταση και στη δυνατότητα υποβολής τροποποιητικών - July 26, 2024
- Ήρθε για τον ΠΑΟΚ ο Ταρίκ Τισουντάλι - July 26, 2024